Logo

Hovednummer


Mandag - torsdag:
08:00 - 16:00
Fredag:
08:00 - 14:00
Lørdag - søndag:
Lukket

Telefon
+45 5537 2095

Email
mail@insatech.com

Ring til vores hovednummer, hvis du har spørgsmål om instrumentering, automationsløsning eller andre henvendelser, hvor vi kan være behjælpelige.

ServiceDesk


Mandag - torsdag:
08:00 - 16:00
Fredag:
08:00 - 14:00
Lørdag - søndag:
Lukket

Telefon
+45 7060 6095

Email
service@insatech.com

Ring til vores ServiceDesk, hvis du har spørgsmål om service og kalibrering. 

Vores Salgs- og Rådgivningsteam

Ring til dette team når du har brug får rådgivning om vores produkter, eller du gerne vil have et tilbud.

Insatech Medarbejdere Website MIGA
Michael Gandø

Sales Manager


Tlf: +45 2761 4523

Email: Michael.Gando@insatech.com

Skriv til Michael

Insatech Medarbejdere Website KRA
KONTAKT VORES EKSPERT

Kenneth Andersson

Senior Sales Engineer


Tlf: +45 2085 6078

Email: Kenneth.Andersson@insatech.com 

Skriv til Kenneth

Insatech Medarbejdere Website SOL
Søren Olsen

Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4534

Email: Soren.Olsen@insatech.com

Skriv til Søren

Insatech Medarbejdere Website RRA
KONTAKT VORES EKSPERT

Ronny Rahbek

Key Account Manager / Head of Valves and Water Treatment


Tlf: +45 2761 4535

Email: Ronny.Rahbek@insatech.com

Skriv til Ronny

Insatech Medarbejdere Website FRMA
Frederik Madsen

Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4505

Email: Frederik.Madsen@insatech.com

Skriv til Frederik

Insatech Medarbejdere Website LMA
Lars Madsen

Key Account Manager


Tlf: +45 2085 6071

Email: Lars.Madsen@insatech.com

Skriv til Lars

Insatech Medarbejdere Website KLHA
Klaus Hansen

Key Account Manager


Tlf: +45 4091 9471

Email: Klaus.Hansen@insatech.com

Skriv til Klaus

Insatech Medarbejdere Website HEKA
Henrik Kaagaard Hansen

Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4518

Email: Henrik.hansen@insatech.com

Skriv til Henrik

Insatech Medarbejdere Website HEBA
Henrik Bak

Key Account Manager


Tlf: +45 2125 9045 

Email: Henrik.Bak@Insatech.com 

Skriv til Henrik

Insatech Medarbejdere Website JEME
Jesper Meier

Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4537

Email: Jesper.Meier@insatech.com

Skriv til Jesper

Insatech Medarbejdere Website LO NY
KONTAKT VORES EKSPERT

Lasse Olsen

Senior Product Manager


Tlf: +45 2085 6074

Email: Lasse.Olsen@insatech.com

Skriv til Lasse

Insatech Medarbejdere Website SON
KONTAKT VORES EKSPERT

Sarah Omø Nielsen

Product Manager Analytical


Tlf: +45 2761 4517

Email: Sarah.Nielsen@insatech.com

Skriv til Sarah

Insatech Medarbejdere Website JOST
KONTAKT VORES EKSPERT

Jørgen Strange

Product Manager Level and Pressure


Tlf: +45 2761 4508

Email: Jorgen.Strange@insatech.com

Skriv til Jørgen

Insatech Medarbejdere Website KIB
KONTAKT VORES EKSPERT

Kim Bresson

Product Engineer Process Instrumentation


Tlf: +45 2761 4506

Email: Kim.Bresson@insatech.com

Skriv til Kim

Insatech Medarbejdere Website JST Ny
KONTAKT VORES EKSPERT

Jacob Steffensen

Key Account Manager & Senior Specialist


Tlf: +45 2761 4500

Email: Jacob.Steffensen@insatech.com

Skriv til Jacob

Insatech Medarbejdere Website MOK NY
KONTAKT VORES EKSPERT

Morten Valhøj Kristensen

Product Manager Calibration


Tlf: +45 2085 6070

Email: Morten.Kristensen@insatech.com

Skriv til Morten

Insatech Medarbejdere Website KILA
KONTAKT VORES EKSPERT

Kim Larsen

Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4522

Email: Kim.Larsen@insatech.com

Skriv til Kim

Insatech Medarbejdere Website LOAA
Louise Vang Aahauge

Internal Sales Support


Tlf: +45 2761 4531

Email: Louise.Aahauge@insatech.com

Skriv til Louise

Insatech Medarbejdere Website JEAN NY
Jesper Lindenskov Andersen

Product Engineer Process Instrumentation


Tlf: +45 2085 6063

Email: Jesper.Andersen@insatech.com

Skriv til Jesper

Insatech Medarbejdere Website AHE
Annette Henriksen

Sales Coordinator


Tlf: +45 2761 4528

Email: Annette.Henriksen@insatech.com

Skriv til Annette

Vores Serviceteam

Insatech Medarbejdere Website SS
KONTAKT VORES EKSPERT

Søren Skovhus

Service Engineer


Tlf: +45 2085 6079

Email: Soren.Skovhus@insatech.com

Skriv til Søren

Insatech Medarbejdere Website JBJ
Jón Björnsson

Service Engineer


Tlf: +45 2761 4501

Email: Jon.Bjornsson@insatech.com

Skriv til Jón

Insatech Medarbejdere Website CL
Christian Loving

Service Engineer


Tlf: +45 2761 4516

Email: Christian.Loving@insatech.com

Skriv til Christian

Insatech Medarbejdere Website JESL
Jens Sloth

Service Engineer


Tlf: +45 2761 4521

Email: Jens.Sloth@insatech.com

Skriv til Jens

Insatech Medarbejdere Website ENR NY
Erik Nøhr Rasmussen

Service Engineer


Tlf: +45 2513 9188

Email: ErikNohr.Rasmussen@insatech.com

Skriv til Erik

Insatech Medarbejdere Website POBR
Poul Bramsen

Service Engineer


Tlf: +45 2761 4536

Email: Poul.Bramsen@insatech.com

Skriv til Poul

Insatech WEB Avatar Mand
Lukas Frydendahl Boysen

Trainee


Tlf: +45 2761 4503

Email: Lukas.Boysen@insatech.com

Skriv til Lukas

Insatech Medarbejdere Website ERHA
Erik Hansen

Service Engineer


Tlf: +45 2085 6069

Email: Erik.Hansen@insatech.com

Skriv til Erik

Insatech Medarbejdere Website MIRA
Michael Rasmussen

Electrician


Insatech Medarbejdere Website MIAN
Michael Palle Andersen

Service Assistant


Vores Kalibreringsteam

Insatech Medarbejdere Website LJ NY
Leif Jensen

Lab Manager - Metrology Laboratory


Tlf: +45 2085 6065

Email: Leif.Jensen@insatech.com

Skriv til Leif

Insatech Medarbejdere Website MML NY
Marianne Larsen

Calibration Engineer - Conductivity


Tlf: +45 2761 4524

Email: MarianneMathiesen.Larsen@Insatech.com

Skriv til Marianne

Insatech Medarbejdere Website LACO
Larry Cottrell

Calibration Engineer - Conductivity


Tlf: +45 2761 4544

Email: Larry.Cottrell@insatech.com

Skriv til Larry

Insatech Medarbejdere Website LASJ
Lars Bo Sjølin

Calibration Engineer


Tlf: +45 2139 0944

Email: LarsBo.Sjolin@insatech.com

Skriv til Lars Bo

Insatech Medarbejdere Website MIT
Michael Tarby

Calibration Engineer - Gas & TOC


Tlf: +45 2761 4504

Email: Michael.Tarby@insatech.com

Skriv til Michael

Insatech Medarbejdere Website PEJO NY
Peter Jørgensen

Calibration Engineer


Tlf: +45 2761 4507

Email: Peter.Jorgensen@insatech.com

Skriv til Peter

Insatech Medarbejdere Website THHA
Thomas Brønning Hansen

Calibration Engineer


Tlf: +45 2761 4546

Email: Thomas.Hansen@insatech.com

Skriv til Thomas

Vores Projektteam

Insatech Medarbejdere Website LC NY
Lars Christiansen

Technical Director


Tlf: +45 2085 6083

Email: Lars.Christiansen@insatech.com

Skriv til Lars

Insatech Medarbejdere Website EF
Erik Fjordside

Senior Project Manager


Tlf: +45 2099 2095

Email: Erik.Fjordside@insatech.com

Skriv til Erik

Insatech Medarbejdere Website LAKO
Lasse Kofoed

Application Engineer


Tlf: +45 2761 4510

Email: Lasse.Kofoed@insatech.com

Skriv til Lasse

Insatech Medarbejdere Website ANJO
Andreas Falk Johansen

Application Engineer


Tlf: +45 2761 4539

Email: Andreas.Johansen@insatech.com

Skriv til Andreas

Insatech Medarbejdere Website NIHA
Niels Willer Hansen

Project Manager


Tlf: +45 2761 4543

Email: Niels.Hansen@insatech.com

Skriv til Niels

Insatech Medarbejdere Website KEPE
Kenneth Elgaard Pedersen

Project Manager


Tlf: +45 2085 6064

Email: Kenneth.Pedersen@insatech.com

Skriv til Kenneth

Vores Logistikteam

Insatech Medarbejdere Website JAH
Jane Hage

Order Handling - Sales


Tlf: +45 2222 0692

Email: Jane.Hage@insatech.com

Skriv til Jane

Insatech Medarbejdere Website MO NY
Majbritt Olsen

Order Handling and Documentation


Tlf: +45 8877 3064

Email: Majbritt.Olsen@insatech.com 

Skriv til Majbritt

Insatech Medarbejdere Website IHH NY
Inge Hassenkam Hansen

Order Handling - Service


Tlf: +45 2761 4563

Email: Inge.Hansen@insatech.com

Skriv til Inge

Insatech Medarbejdere Website MILU
Mija Lundsgaard

Order Handling - Sales


Tlf: +45 2222 0696

Email: Mija.Lundsgaard@insatech.com

Skriv til Mija

Insatech Medarbejdere Website JUK NY
Jens Ungermand Kristensen

Warehouse / Shipping


Tlf: +45 4019 0892

Email: Jens.Ungermand@insatech.com 

Skriv til Jens

Insatech Medarbejdere Website TOAL
Tobias Hostrup Albers

Warehouse / Shipping


Tlf: +45 8177 5318

Email: Tobias.Albers@insatech.com 

Skriv til Tobias

Insatech Medarbejdere Website MITE
Michael Klitsgaard Testrup

Warehouse / Shipping


Tlf: +45 8177 5319 

Email: Michael.Testrup@insatech.com 

Skriv til Michael

Vores Administrationsteam

Insatech Medarbejdere Website MD NY
Mariann Jensen Düring

Administration Manager


Tlf: +45 4098 7408

Email: Mariann.During@insatech.com 

Skriv til Mariann

Insatech Medarbejdere Website LLJ
Lone Lund-Jacobsen

HR Manager


Tel: +45 2761 4520

Email: Lone.Lund-Jacobsen@insatech.com

Skriv til Lone

Insatech Medarbejdere Website MK
Merete Kristensen

Quality Manager


Tlf: +45 2082 0453

Email: Merete.Kristensen@insatech.com

Skriv til Merete

Insatech Medarbejdere Website MM NY
Marina Maravic

Controller


Tlf: +45 8877 3065

Email: Marina.Maravic@insatech.com

Skriv til Marina

Insatech Medarbejdere Website CAP
Charlotte Agger Antonisen

Accountant


Tlf: +45 8834 2345

Email: Charlotte.Antonisen@insatech.com

Skriv til Charlotte

Insatech WEB Avatar Dame
Janne Annette Hansen

Accountant Assistant


Tlf: +45 8177 5395 

Email: Janne.Hansen@insatech.com

Skriv til Janne

Insatech Medarbejdere Website IK
Iben Kyndby

Project Manager - NEXT


Tlf: +45 2222 0694

Email: Iben.Kyndby@insatech.com

Skriv til Iben

Insatech Medarbejdere Website MACI
Mai Britt Cieslak

Project Assistant - NEXT


Email: Mai.Britt.Cieslak@insatech.com

Skriv til Mai Britt

Insatech Medarbejdere Website UH
Ulla Røngaard

Canteen


Tlf: +45 8877 3061

Email: Ulla.Rongaard@insatech.com

Skriv til Ulla

Vores Marineteam

Insatech Medarbejdere Website KN NY
Kristian Nielsen

General Manager, Marine Group


Tlf: +45 2222 0693

Email: Kristian.Nielsen@insatech.com

Skriv til Kristian

Insatech Medarbejdere Website HNI
Henrik Nielsen

Sales Manager


Tlf: +45 2761 4538

Email: Henrik.Nielsen@insatech.com

Skriv til Henrik

Insatech Medarbejdere Website MSR
KONTAKT VORES EKSPERT

Martin Søvind

Product Manager


Tlf: +45 2761 4502

Email: Martin.Sovind@insatech.com

Skriv til Martin

Insatech Medarbejdere Website KRA
Kenneth Andersson

Area Sales Manager


Tlf: +45 2085 6078

Email: Kenneth.Andersson@insatech.com 

Skriv til Kenneth

Insatech Medarbejdere Website HEKA
Henrik Kaagaard Hansen

Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4518

Email: Henrik.hansen@insatech.com

Skriv til Henrik

Insatech Medarbejdere Website TIJE Ny
Tine Kaalund Jensen

Global Key Account Manager


Tlf: +45 2761 4562

Email: Tine.Jensen@insatech.com

Skriv til Tine

Insatech Medarbejdere Website JFR
Jeppe Frederiksen

Senior Project Manager


Tlf: +45 2085 6066

Email: Jeppe.Frederiksen@insatech.com

Skriv til Jeppe

Insatech Medarbejdere Website LAOS
Lasse Østerby

Service Manager - Marine


Tlf: +45 2761 4541

Email: Lasse.Osterby@insatech.com

Skriv til Lasse

Insatech Medarbejdere Website BLI (1)
Bo Lindqvist

Service & Commissioning Engineer


Tlf: +45 2085 6073

Email: Bo.Lindqvist@insatech.com

Skriv til Bo

Vores Ledelsesteam

Insatech Medarbejdere Website JMO (1)
Jacob Møller

Managing Director


Tlf: +45 8834 2332

Email: Jacob.Moller@insatech.com

Skriv til Jacob

Insatech Medarbejdere Website LC NY
Lars Christiansen

Technical Director


Tlf: +45 2085 6083

Email: Lars.Christiansen@insatech.com

Skriv til Lars

Insatech Medarbejdere Website KN NY
Kristian Nielsen

General Manager, Marine Group


Tlf: +45 2222 0693

Email: Kristian.Nielsen@insatech.com

Skriv til Kristian

Insatech Medarbejdere Website MD NY
Mariann Jensen Düring

Administration Manager


Tlf: +45 4098 7408

Email: Mariann.During@insatech.com 

Skriv til Mariann

Insatech Medarbejdere Website LLJ
Lone Lund-Jacobsen

HR Manager


Tel: +45 2761 4520

Email: Lone.Lund-Jacobsen@insatech.com

Skriv til Lone

Insatech Medarbejdere Website MIGA
Michael Gandø

Sales Manager


Tlf: +45 2761 4523

Email: Michael.Gando@insatech.com

Skriv til Michael

Insatech Medarbejdere Website LO NY
KONTAKT VORES EKSPERT

Lasse Olsen

Senior Product Manager


Tlf: +45 2085 6074

Email: Lasse.Olsen@insatech.com

Skriv til Lasse

Vores Marketingteam

Insatech Medarbejdere Website LOLA
Louise Dyrup Lauritzen

Communication Consultant


Tlf: +45 2085 6068

Email: Louise.Lauritzen@insatech.com

Skriv til Louise

Insatech Medarbejdere Website SMS
Simon Munk Sørensen

User Experience Designer


Tlf: +45 2761 4527

Email: Simon.Sorensen@insatech.com

Skriv til Simon

Insatech Medarbejdere Website MEKO
Mette Kofoed

Marketing Assistant


Tlf: +45 2761 4515

Email: Mette.Kofoed@insatech.com

Skriv til Mette

Search